Hizmetler

Uçtan Uca E-İhracat Ekosistemimizle Sınırları Aşın

Uluslararası pazarlara açılmak isteyen her büyüklükteki işletmeyi, uçtan uca e-ihracat ve e-ticaret eko sistemleri hizmetlerimizle dijital değişimin parçası haline getiriyoruz.

Hedef Ürün, Pazar ve Platform Analizi

Firmaya göre değişen öncelikli ve satış hacmi yüksek ürünlerin ve bu ürünlerin hedef pazarlarının ve aynı zamanda, kullanılması uygun olacak e-ticaret platformlarının seçimi.

E-ticaret Profil Oluşturulması

Belirlenmiş olan platformlarda firma profilinin ürün fotoğrafları dahil tam, doğru ve eksiksiz olarak oluşturulması.

00

Yıllık Deneyim

Image Image
000

Uçtan Uca Tüm E-İhracatın Yönetimi

Ürün Yönetimi ve Pazarlama Aktiviteleri

Ürünlerin platform standartlarına göre en üst kalitede listelenmesi Globizi’nin en önemli önceliklerinden biri. Ürünlerin görüntülenme, tıklanma ve talep sayılarının gözlemlenmesi, stok ve üretim seviyelerini de göz önüne alarak dijital pazarlama ile öne çıkarılması, anahtar kelime optimizasyonu, SEO ve ücretli reklam yönetimi konularında hizmetleri de sunuluyor.

Ticaret ve Sipariş Yönetimi

Globizi, satıcı firmanın profiline gelen taleplerin değerlendirilmesinin yanı sıra alıcılar ile başlayan satış döngülerinin yönetimi, satıcı ile eş zamanlı pazarlık ve satış kapatma yönetimi. Satışa dönen taleplerin sözleşmeye dönüştürülmesi, para transferi, sigorta, ve denetleme hizmetlerinin organize edilmesi için de hizmetler sunuluyor.

Lojistik ve Gümrükleme

Alıcı tarafından talep edilmesi halinde, siparişlerin kapıdan kapıya ya da depoya zahmetsizce satıcı adına gönderimi. Taşıma ve iade durumlarına karşı çok uygun maliyetlerle sigorta ve yeniden satış hizmetleri opsiyonel olarak sunuluyor.

Opsiyonel Hizmetler

Taşıma sigortası, tekrar satılabilirlik, Escrow hesap işletimi (ara hesap ve ödeme güvenliği), ticaret sigortası, denetleme (belgelendirme ve doğrulama), ürün fotoğraflama, e-fatura ve P4P pazarlama alanlarında opsiyonel hizmetler de veriliyor.

000

Oluşan ek değerden tüm ilgili kesimlerin faydalandığı kazan-kazan iş modeli.

Globizi'ye Katılın

Globizi’ye katılarak uçtan uca e-ihracat ve e-ticaret eko sistemleri hizmetlerimizle dijital değişimin parçası haline gelebilirsiniz.