Yüksek Teknoloji ve E-Ticaret Alanında Rakipsiz İş Ortağı Ekibiniz

Uluslararası pazarlara açılmak ve tüm süreçlerin yönetiminde tek noktada güvenle ilerlemek için, ihtiyaç duyduğunuz ekibi kurduk.

2021 yılında kurulan Globizi, şirketlerin e-ticaret ve e-ihracat alanlarında iş ortağı olarak tasarlandı. Globizi, Türkiye’deki ihracatın arttırılmasına destek sunarak, uluslararası pazarlara açılmak isteyen her büyüklükten işletmeye uçtan uca e-ihracat ve e-ticaret eko sistemiyle destek sunuyor.

Globizi, şirketlere e-ticaret ve e-ihracat konularında danışmanlık veya eğitim sunmak yerine direkt onlar adına süreci yaratan, kuran ve işleten taraf olarak tüm süreçleri yönetimine alır. Globizi’nin iş modeli, uçtan uca hizmet sunan bir e-ticaret eko sistemi içinde, hizmet sunduğu şirketlere net katma değer yaratıp, oluşan ek değerden tüm ilgili kesimlerin faydalandığı kazan-kazan iş modelidir.

Globizi KOBİ’lere e-ihracata giriş, yeni pazarlara giriş, sadece gerçekleşen ticaret üzerinden alınan komisyon bedeli, uçtan uca süreç kontrolü, toplam maliyet tasarrufu, sıfır personel çalıştırma riski, hedefe yönelik pazarlama ve konusunda rakipsiz bir ekip konularında benzeri bulunmayan bir hizmet tahahhüdünde bulunuyor.

Cüneyt Erpolat, Globizi Kurucu Ortağı ve CEO’su

Yüksek teknoloji, telekomünikasyon ve e-ticaret sektörlerinde toplam 27 yıllık tecrübesi ve ekibiyle, sahip oldukları tüm bilgi birikimi ve tecrübeyi dijital dönüşüme adanmış iş modeliyle buluşturuyor. Satış & pazarlama, iş geliştirme, kanal yönetimi, yeni pazarlara giriş ve KOBİ’lerin dijital dönüşümleri uzmanlık alanları arasında yer alan Cüneyt Erpolat’ın daha önce yöneticilik yaptığı şirketler arasında Xerox, Microsoft, Avea, Grenke Leasing ve Alibaba.com bulunuyor.

Size Nasıl Destek Oluyoruz?

Globizi'ye Katılın

Globizi’ye katılarak uçtan uca e-ihracat ve e-ticaret eko sistemleri hizmetlerimizle dijital değişimin parçası haline gelebilirsiniz.