Hakkımızda

E-İhracat Konusunda Rakipsiz İş Ortağınız

Uluslararası pazarlara açılmanız ve tüm ihracat süreçlerinizin tek elden güvenle yönetilmesi için, ihtiyaç duyduğunuz ekibi kurduk.

Globizi, 2021 yılında, şirketlerin e-ticaret ve e-ihracat alanlarında iş ortağı olarak, her ölçekteki işletmeyi uluslararası pazarlara açmak için kurulmuştur. Kuruluş amacı, Türkiye’deki ihracatın arttırılması olan Globizi, konusunda rakipsiz ekibi ile işletmelerimizin yeni pazarlara girebilmesi için hizmet vermektedir.

Globizi, şirketlere e-ticaret ve e-ihracat konularında danışmanlık veya eğitim sunmak yerine direkt onlar adına ihracat süreçlerini planlayan, kurgulayan ve işleten taraf olarak iş ortaklarının dış ticaret konusunda en büyük destekçisidir.

Globizi’nin iş modeli, uçtan uca hizmet sunan bir e-ticaret eko sistemi içinde, hizmet sunduğu şirketlere net katma değer yaratıp, oluşan ek değerden tüm ilgili kesimlerin faydalandığı kazan-kazan iş modelidir.

Globizi KOBİ’lere e-ihracata giriş, yeni pazarlara giriş, sadece gerçekleşen ticaret üzerinden alınan komisyon bedeli, uçtan uca süreç kontrolü, toplam maliyet tasarrufu, sıfır personel çalıştırma riski, hedefe yönelik pazarlama ve konusunda rakipsiz bir ekip konularında benzeri bulunmayan bir hizmet tahahhüdünde bulunmaktadır.

Cüneyt Erpolat, Globizi Kurucu Ortağı ve CEO’su

Yüksek teknoloji, telekomünikasyon ve e-ticaret sektörlerinde toplam 27 yıllık tecrübesi ve deneyimli ekibiyle beraber, sahip oldukları tüm bilgi birikimini ve tecrübeyi, şirketlerin uluslararası pazarlara açılması için sunmakta. Satış & pazarlama, iş geliştirme, kanal yönetimi, yeni pazarlara giriş ve KOBİ’lerin dijital dönüşümleri uzmanlık alanları arasında yer alan Cüneyt Erpolat’ın daha önce yöneticilik yaptığı şirketler arasında Xerox, Microsoft, Avea, Grenke Leasing ve Alibaba.com bulunmakta.

Globizi'ye Katılın

Globizi’ye katılarak uçtan uca e-ihracat ve e-ticaret eko sistemleri hizmetlerimizle dijital değişimin parçası haline gelebilirsiniz.